Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Co dělat v případě odcizených dokladů v zahraničí?

Když jdeme na prázdniny, chceme, aby všechno bylo perfektní, protože vše, co chceme dělat během volného času, je vychutnat si. Někdy se však mohou stát neočekávané události. Pochybení o svých dokumentech je jedním z příkladů, a proto vám zde řekneme, co dělat v tomto případě.

To se může stát zejména v případě, že navštěvujete přeplněné město, jako kapitál, kde jsou kapsádány stále po celý čas. Takže pokud máte dokumenty ukradené , první věc, kterou musíte udělat, je informovat úřady.

Za druhé, ale stejně důležitá, musíte informovat pojišťovnu o tom, co se právě stalo, protože jeden z výhod zahrnutých v pojistných smlouvách pro cestování, které prodáváme na stránkách TheTravelInsurers.com, je pomoc těmto druhům problémů.

Jak mohu zavolat pojistitele?

Jakmile si s námi zakoupíte naše zásady, obdržíte e-mail s přijatými zásadami, jejími smluvními podmínkami a kuponem.

Na něm najdete telefonní číslo, které odpovídá pohotovostnímu středisku pojistitele . To je číslo, které musíte vytočit, pokud potřebujete pomoc. Nezáleží na tom, jaký je čas, a ani který den v týdnu jistě obdržíte požadovanou pomoc.

Doporučujeme tyto dokumenty vytisknout, abyste je měli k dispozici v případě, že dojde k mimořádné události a budete muset kontaktovat cestovní pojišťovnu .

Jakmile je zavolám, jak mi pomůže pojistitel?

Jakmile jste informovali cestovní pojišťovnu o svých odcizených dokumentech , pomohou vám vám konkrétně říci, co musíte udělat, abyste je mohli obchodovat ze zahraničí.

Pojištění cestovního pojištění je nejlepší rozhodnutí, které můžete učinit před vaším cestováním, a proto důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit kdekoli a kdykoli.