Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Co je doplňkové cestovní pojištění?

Když cestujeme do zahraničí, nikdy nevíme, co se může stát. Daleko od domova může být jak relaxační, tak i stresující, zvláště v případě mimořádné události. Proto doporučujeme získat doplňkové cestovní pojištění, abyste mohli počítat s potřebnou ochranou v případě nepředvídané události.

S tímto plánem mohou cestující zvýšit své pojistné krytí tak, aby měly větší rozsah, takže služby, které získají, mohou být ještě lepší.

Pokud například cestovní pojištění, které jste si zakoupili, má pokrytí pouze 10 000 dolarů za lékařskou pomoc, ale pozornost, kterou vám přinášíme mnohem více nákladů, pak můžete využít své doplňkové cestovní pojištění a mít větší rozsah .

Další ochrana

Tento plán zahrnuje také kryty, které jsou určeny pro konkrétní potřeby. Lékařská pomoc těhotným ženám a předem existující podmínky jsou dva dokonalé příklady tohoto plánu.

Ve stejné kategorii můžeme také zahrnout: občanskoprávní odpovědnost, pokrytí storna, převody, záchranu, náhradu za zpožďovací let a / nebo zmeškané spojení, nadměrné rezervování, nouzovou lékařskou evakuaci, přepravu závislých, náhodnou smrt a rozbití, přerušení výletů apod.

Jak mohu získat doplňkové cestovní pojištění?

Máte dvě možnosti k nákupu tohoto pojištění: citujte, porovnejte a kupte svůj plán sami pomocí nástrojů, které jsme vám k dispozici na stránkách TheTravelInsurers.com, nebo kontaktujte naše poradce prostřednictvím kteréhokoli z našich komunikačních kanálů .

Bez ohledu na to, jaké nákupní možnosti si vyberete, zaručíme, že se s námi setkáte s dokonalou politikou!

V případě, že se rozhodnete, že to všechno uděláte sám, vyplňte formulář nabídky, který najdete v horní části stejné webové stránky, s příslušnými informacemi o vaší cestě. Pak porovnejte možnosti, které vám představíme, s naším online srovnávacím nástrojem a nakonec si zakoupte cestovní pojištění podle vašich přání!

Je snadné cestovat bezpečně, prostě důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit pomocí našeho doplňkového cestovního pojištění!