Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Co je třeba vzít v úvahu při zakoupení cestovního pojištění?

Mnoho otázek se může objevit před cestou do zahraničí, jednou z nich může být: co je třeba vzít v úvahu při zakoupení cestovního pojištění? A to je přesně to, co vám v tomto článku odpovíme!

První věc, kterou je třeba při nákupu cestovního pojištění zohlednit, je to, co plánujete během vaší cesty. To bude definovat, jaký druh pojištění koupit, protože stejná politika, která funguje jako dokonalý pro studenta, nebude pro manažera efektivní.

Takže hlavně určit, jaký typ výletů uděláte. Jakmile to bude jasné, druhou věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, je doba trvání cesty a kolikrát ve stejném roce plánujete cestovat.

Vezměte na vědomí, že existují zásady pro dlouhé a krátké pobyty, stejně jako pro časté cestovatele , tato poslední bude pro vás ideální, pokud během roku učiníte několik krátkých výletů.

Kdy a kde

Při nákupu cestovního pojištění je také velmi důležité vzít v úvahu, kam jedete . A ano, to může znít zřejmý, ale upřednostňujeme to jasně, protože tam jsou místa, kde úřady stanovily specifikace pro politiku, kterou žádají turisty, aby si s sebou vzali .

Například v Evropě musí mít vaše pojištění minimální pokrytí ve výši 30 000 eur , jinak byste se nemuseli dostat do schengenského prostoru. Zatímco na Kubě, vláda žádá všechny cestovatele, aby s sebou vzali cestovní pojištění v rozsahu nejméně 10.000 amerických dolarů .

Chcete-li zakoupit svůj plán ochrany, je také velmi důležité, abyste přesně věděli, kdy cestujete , protože tato politika bude aktivována pouze v termínu, kdy budete v zahraničí.

Citovat, porovnat a koupit!

Jakmile jsou všechny výše uvedené jasné, můžete citovat, porovnávat a kupovat dokonalé cestovní pojištění pro vaši cestu na TheTravelInsurers.com , nejlepší a nejkompletnější místo pro srovnání pojištění!

Jednoduše důvěřujte v nás a nechte nás chránit kdekoliv a kdykoliv!