Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Co mám dělat, když ztratím zavazadla?

Ztratit zavazadla při cestování je ještě častější, než si myslíte. Proto doporučujeme, abyste cestovali chráněný s pokrytím pouze cestovní pojištění, které jste si zakoupili na stránkách TheTravelInsurers.com.

Pokud cestujete jedním z našich plánů a ztratíte zavazadla , stačí, abyste telefonicky zavolali pojistiteli o incidentu . Pojišťovna, kterou jste najali, se tedy postará o absolutní vše a všechny vaše starosti budou pryč.

Které číslo chcete vytočit a nahlásit své ztracené zavazadlo?

Telefonní číslo, které potřebujete vytočit, bude vytištěno na nákupním poukázku, které bylo odesláno do vašeho e-mailu po provedení akvizice. Doporučujeme, abyste si jej vytiskli a vezmou si s sebou , takže jej můžete mít po ruce v případě potřeby.

Nezapomeňte přímo zavolat pojistiteli, který poskytuje službu. Tímto způsobem bude rychlejší a snazší vám pomoci vyřešit nepohodlí.

Při telefonickém hovoru máte v ruce poukázku, vaše identifikační číslo, stejně jako adresu hotelu, kde bydlíte, a telefonní číslo, na které vás bude později kontaktovat.

Co se stane po?

Ihned poté, co jste informovali o ztrátě zavazadel, začne pojišťovna vyhledávací operaci, aby se pokusila najít vaši zavazadla . Pokud se zjistí, pojistitel ji zašle co nejdříve , takže můžete mít všechny své věci zpátky.

V případě, že nemůžete najít zavazadla, bude vám cestovní pojišťovna kompenzována a zaplatíte vám veškeré náklady na veškeré věci, které jste měli v tašce.

Nezapomeňte, že pokud ztratíte své věci, postupujte podle těchto pokynů a pojistitel poskytne veškerou pomoc, kterou je možné.

Důvěřujte nám a nechte nás chránit kdekoli a kdykoliv!