Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Co potřebujete vědět před zakoupením cestovního pojištění?

Pořízení pojistné smlouvy pro vaši cestu je správné rozhodnutí, protože vám umožní mít jakoukoli službu asistenční služby, kterou potřebujete. Nicméně, před zakoupením cestovního pojištění musíte vědět některé věci, které musíte znát.

Nejprve a především, měli byste mít již datum cesty . Nekupujte je, pokud stále nevíte, kdy cestujete, pokud nepotřebujete zásady k získání víza, neboť je to jeden z nejčastěji požadovaných dokumentů pro tento druh řízení .

Nyní, pokud nepotřebujete vízum , druhá nejdůležitější věc, která by měla být jasná předtím, je povaha vaší cesty , což znamená, co plánujete dělat během vašeho pobytu v zahraničí. Poté poukazujte na místa, kam jedete, a na celou dobu trvání cesty.

Jakmile jsou všechny výše uvedené jasné, budete připraveni zvolit dokonalé cestovní pojištění!

Jak si zvolím mé zásady?

Chcete-li vybrat plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, postupujte podle následujících tří kroků:

  1. Citace: V horní části stejné webové stránky najdete formulář nabídky. Vyplňte jej příslušnými informacemi o vaší cestě, například datumu odjezdu a návratu, místa původu a místa určení, věk, e-mail, mimo jiné.
  2. Srovnejte: Po dokončení kroku číslo 1 se vám zobrazí seznam všech dostupných pojistných plánů. Vyberte si ty, které se vám líbí nejvíce, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje .
  3. Kupte: Jakmile jste viděli pokrytí a oblasti působnosti několika zásad, budete se moci rozhodnout, který z nich si koupíte. Pak stačí, abyste si koupili online pomocí platební metody, kterou jste si přečetli.

To je, jak snadné je koupit perfektní cestovní pojištění pro vás na TheTravelInsurers.com. Chraňme vás kdekoli a kdykoliv!