Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Doporučení ohledně hotelů a služeb

V celém světě jsou hotely seřazeny podle hvězd. Jdou z jednoho na pět. Jeden začátek znamená, že hotel je klasifikován jako "normální" a má pět znamená, že je luxusní, protože má dokonale elegantní design a opravdu kvalitní službu.

Cílem klasifikace hotelů podle hvězdiček je informovat cestovatele o základních zařízeních, které mohou očekávat, že najdou v hotelu, který navštěvují. Ale k datu, cíl hodnocení hotelů se rozšířil do zaměření na hotel jako celek.

Od normální až po luxusní

  • ½ hvězdička: Ukazuje mírné zlepšení kvality a podmínek ubytovacích zařízení
  • 1 hvězdička: Rozpočtová zařízení bez ohrožení čistoty nebo bezpečnosti hostů.
  • 2 hvězdičky: Služby a hosty jsou zpravidla omezeny na udržení sazeb cenově dostupných a konkurenceschopných, ale mohou být k dispozici na vyžádání nebo na základě poplatků.
  • 3 spuštění: vlastnosti, které poskytují širokou škálu vybavení, které přesahují nadprůměrné potřeby ubytování. Kvalitní služby, design a fyzické atributy jsou obvykle vhodné pro splnění očekávání hostů.
  • 4 spuštění: Místa, která dosahují luxusního zážitku hosta. Široká škála zařízení a vynikající kvalita designu jsou typicky doplněny servisními standardy, které odrážejí rozmanité a náročné potřeby hostů.
  • 5 startů: Hotely, které se vyznačují luxusem ve všech oblastech provozu. Hosté si mohou vychutnat širokou škálu zařízení a komplexní či vysoce personalizované služby. Vlastnosti na této úrovni budou projevovat vynikající kvalitu návrhu a pozornost k detailu.

K dispozici je také jeden hotel na celém světě s hodnocením 7 hvězdiček. Jedná se o Burhj Al Arab v Dubaji, který se otevřel v roce 1998 se služebníkem na pokoj.

Zamyslete se nad vašimi potřebami a rozpočtem

Je vždy úžasné cestovat do různých destinací a zůstat v nejpohodlnějším a nejmodernějším místě. Ale než si rezervujete pětihvězdičkový hotel, nejdříve si přemýšlejte o tom, jak dlouho zůstáváte a kolik můžete strávit. To vám pomůže vybrat správný hotel pro vás.

A nezapomeňte, vždy cestujte bezpečně a bezpečně najímáním cestovní pojištění zde v TheTravelInsurers.com. Bude to nejlepší z vašich rozhodnutí!