Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Jak mohu zlepšit služby cestovního pojištění?

Na našich stránkách najdete plány určené pro všechny druhy cest a cestujících. Všichni jsou spravováni asi 30 pojišťovnami, takže zde jistě získáte ochranu, kterou potřebujete! Kromě toho s námi můžete také zlepšit své cestovní pojištění v případě, že chcete!

Abyste tak učinili, zavolejte nám a řekněte nám, že potřebujete vylepšit vaše cestovní pojištění . Budete pravděpodobně muset zaplatit peněžní rozdíl, ale bude to v souladu s množstvím výhod, které budete mít a jejich kvalitě.

Chcete-li vědět, jak nás kontaktovat, jednoduše navštivte tento odkaz , kde naleznete telefonní číslo našich kanceláří po celém světě, stejně jako náš e-mailový směr, číslo WhatsApp a dokonce i účet Skype. Další snadný způsob, jak kontaktovat společnost TheTravelInsurers.com, nás píše prostřednictvím on-line chatu, který najdete v dolní části a vpravo od této stránky.

Jaké zlepšení mohu udělat?

Můžete dosáhnout jakéhokoli zlepšení, které si přejete. To, co chceme nejvíce, je, že cestujete bezpečně se se všemi, co potřebujete.

Mezi povolenými změnami lze jmenovat rozšíření pokrytí zdravotní péče. Můžete také přidat další služby, jako je náhrada za zrušení cesty, odpovědnost, lékařskou pomoc za předem existující podmínky, lékařskou pomoc těhotné ženě, ochranu vašich osobních věcí a technologických objektů, mnoho dalších věcí!

Kdy bych měl zlepšit služby cestovního pojištění?

Můžete je vylepšit, pokud cestovní pojištění, které jste si pronajali, zcela neodpovídá vašim potřebám. Můžete to udělat kdykoliv chcete, pokud cesta nezačala.

Přesto vám doporučujeme, abyste si s našimi poradci správně zvolili svou politiku, abyste získali takovou ochranu, kterou potřebujete.

Požádáme vás, abyste důvěřovali společnosti TheTravelInsurers.com a nechali nás chránit kdekoli a kdykoli!