Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Jak porovnat cestovní pojištění?

Pokaždé, když mají více lidí možnost vzít si tašky a cestovat po celém světě. Někteří z nich nechávají strávit sezónu studiem v cizím městě, nebo uzavřít důležitý obchodní vztah z našich hranic, jiní to prostě pro potěšení. Ale ať je váš důvod, vyzýváme vás, abyste porovnávali cestovní pojištění na našich webových stránkách!

Zde naleznete obrovskou řadu politik, abyste mohli letět do dalšího cíle mimo domov, mít ochranu, kterou potřebujete, abyste se cítili v bezpečí a skutečně si užívali výlet.

Chcete-li porovnat různé plány , stačí vyplnit vyplněný formulář, který naleznete v horní části této stránky . Mezi informacemi, které nám musíte poskytnout, můžeme poukázat: místa původu a místa určení, data odjezdu a návratu, váš věk, druh cesty, kterou uděláte, a e-mailovou adresu, abychom se mohli dostat do kontaktu, pokud nezbytné.

Po dokončení všech prázdných políček klikněte na tlačítko "Citovat nyní". A právě od tohoto okamžiku začnete porovnávat cestovní pojištění , protože seznam všech politik, které odpovídají vašim kritériím vyhledávání, se bude zobrazovat přímo od vás.

A teď co mám dělat?

V tomto okamžiku se musíte jen podívat na seznam a vybrat všechny plány, které vás upoutaly. Následně využijte náš online srovnávací nástroj, abyste zjistili, které pokrytí a rozsahy politik, které jste vybrali.

Tímto způsobem bude mnohem jednodušší rozhodnout, které pojištění je pro vás dobré!

Na naší webové stránce můžete vybrat mezi více než 450 politikami, které spravuje asi 20 světových cestovních kanceláří , takže si můžete být jisti, že u nás najdete perfektní ochranu pro vaši cestu.

Porovnat cestovní pojištění je snadné; jednoduše využijte naše online nástroje k výběru plánu, který potřebujete, a nechte zemi plně chráněnou!