Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Mohu po příjezdu do cíle počítat se zdravotní péčí?

Zdravotní péče při příjezdu do cíle je služba obsažená v každé cestovní pojistné smlouvě, která existuje. V podstatě spočívá v poskytování nouzové lékařské pomoci cestujícímu v okamžiku příchodu na konečné místo určení.

V případě onemocnění, když cestujete po zemi nebo moři, musí cestující volat pohotovostní středisko pojišťovny, i když stále cestuje. Tímto způsobem se pojistitel bude moci rychle pohybovat a být na dohodnutém místě v době, kdy přijde osoba.

Pokud se však cesta uskutečňuje letecky, jakmile letoun přistane, může se pojištěný obrátit na kancelář společnosti na letišti (pokud existuje) a požádat o pomoc tam potřebnou pomoc.

Pokud má pojistitel na letišti sídlo , pak by se měl cestující snažit s ním co nejdříve sdělit , takže zakoupená služba může být použita.

Budu muset zaplatit za zdravotní péči při příjezdu do místa určení?

Pokud jste si zakoupili komplexní cestovní pojištění, nebudete muset zaplatit cent na zdravotní péči při příjezdu do místa určení , neboť je to služba, za kterou jste již zaplatili, když jste přijali pojistku.

Nicméně pokud je cestovní pojištění, které jste si koupili, základní a máte odpočitatelné , pak - než budete moci využít kteroukoli službu - musíte provést platbu , kterou stanoví cestovní pojišťovna .

Proto doporučujeme, abyste si před zakoupením cestovního pojištění položili jakoukoli otázku, takže nemusíte po nákupu provádět žádné další platby.

Na TheTravelInsurers.com naši poradci jsou schopni odpovědět všem na dotazy, velmi brzy ráno až do posledních hodin noci. Chcete-li s námi komunikovat, zavolejte nám telefonicky nebo Skype, napište nám e-mailem nebo prostřednictvím našeho online chatu.

Jednoduše důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit kdykoli a kdekoliv!