Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní pojišťovny

Na stránkách TheTravelInsurers.com budete moci najít plány cestovního pojištění spravované asi 20 různými společnostmi. Organizace, ve kterých pracujeme, vedou trh cestovního pojištění, takže pokud si s námi najmete svou politiku, zaručujeme, že budete mít nejlepší služby cestovní asistence!

Nezáleží na tom, kam jedete nebo kdy, víme, že máme možnost, kterou hledáte, protože nabízíme více než 450 plánů cestovního pojištění , které můžete zakoupit online, a to pouze citováním, porovnáním a nákupem prostřednictvím našich zabezpečeného online systému , a to pomocí platebního postupu podle vašich preferencí.

Pojišťovny, které poskytují své služby prostřednictvím nás, jsou také plně uznávány po celém světě a splňují požadavky evropských a kubánských orgánů, které vyžadují, aby zahraniční cestovatelé si najali pojistné smlouvy o pojištění, pokud chtějí vstoupit do některého z schengenských zemí nebo tak karibského drahokamu.

Nejlepší část výběru služby TheTravelInsurers.com pro zakoupení cestovního pojištění je to, že nebudete muset jít za první dostupnou volbu, neboť prostřednictvím našeho systému můžete porovnat mezi širokou škálou ochranných plánů, abyste si konečně zvolili ten, který skutečně splňuje tvoje potřeby.

Některé cestovní pojišťovny, s nimiž spolupracujeme, jsou:

  • Kardinálová pomoc : Tato společnost je přítomna všude v Latinské Americe, ale má také mezinárodní působnost.
  • Europ Assistance : Europ Assistance Group byla založena v roce 1963 ve Francii a má více než 35 poboček po celém světě.
  • Axa Assistance : Tato organizace patří dceřiné společnosti skupiny AXA francouzského původu a má pobočky ve 39 zemích.
  • Travel Ace Assistance : Společnost patří do skupiny IMAS a má více než 25 let poskytující pomoc mezinárodním cestujícím.
  • Travel Guard : Travel Guard Americas AIG Group Inc. je přední organizací pro pomoc při cestování z USA.

Chcete-li vědět trochu víc o těchto cestovních pojišťovacích společnostech ao mnoha dalších, které s námi pracují, stačí procházet naši webovou stránku, abyste se mohli rozhodnout, který z nich vám dává ochranu, kterou potřebujete!

Důvěřujte v TheTravelInsurers.com a citujte, porovnejte a kupujte právě teď cestovní pojištění, které hledáte!