Naše historie

LLC Group se specializuje na on-line služby a od roku 2002 pracuje prostřednictvím webových stránek leader travel travel, které byly vyvinuty pro různé trhy po celém světě, zejména v Americe a Evropě.

Od počátku společnost LLC dodává produkty cestovní asistence po celé Americe a Španělsku.

Rovněž se rozšířila po celém světě s cílem poradit každému zákazníkovi s nejlepší cestou, kromě garantování nejlepší ceny s propagačními akcemi a výhodami po celý rok.

Vždy jsme počítali s důležitou strukturou online a telefonické podpory pro uživatele během celého procesu nabídky a nákupu.

Každý pojišťovací agent a producent jsou připraveni vám poradit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, před, během a po Vaší cestě.

THETRAVELINSURERS.COM vychází z požadavků současného trhu a potřeb lidí hledat různé alternativy produktů pomoci nebo plánů cestovního pojištění .

Lidé požadovali od cestovních pojišťoven nebo cestovních společností pomoc rychlému, efektivnímu a bezpečnému nákupnímu procesu.

Skupina Latin Assistance LLC byla první společností, která poslouchala a pochopila toto tvrzení od uživatelů, a proto je první, kdo má k dispozici srovnávací a cenící nástroj online pro cestovní pojištění a pomoc při cestování.

Společnost Latin Assistance LLC , která má více než 12 let nepřetržitého jednání, zahájila spjatou špičku značek a webových stránek po celém světě zaměřených na poskytování cestovních služeb a také rozvíjela společnosti v různých zemích a rozšířila svou přítomnost na světě prostřednictvím jmenování marketingových a provozních agentů celosvětově.

Díky kombinaci zkušeností a specializace zakládajících partnerů je společnost TheTravelInsurers.com novým úspěchem skupiny Latin Assistance LLC.