Společnost po celém světě

Při cestování s TheTravelInsurers.com budete počítat s globální světovou sítí složenou z hlavních cestovních pojišťoven a cestovních kanceláří po celém světě.

Díky širokému spektru pojistitelů si můžete vybrat a rozhodnout se o koupi cestovního pojištění podle vašich preferencí.

Naši profesionální poradci vám mohou poskytnout ideální plán ochrany, protože počítáme s přibližně 450 produkty, takže budete mít k dispozici širokou škálu možností.

Ve chvíli, kdy budete citovat a porovnávat své cestovní pojištění , stačí vyplnit informace o vaší cestě - formulář, který najdete v horní části této stránky.

Následně pomocí našeho online srovnávacího nástroje analyzujte možnosti, které vám představíme. To vám umožní zjistit, které pokrytí a rozsah vašich plánů se vám líbí nejvíce.

Poté, co jste se rozhodli, který je ideální cestovní pojištění pro vás , zakoupit jej on-line s platební metodou podle vašich preferencí! Po uplynutí 24 hodin bude zásada odeslána na váš e-mail a bude více než připravena k použití!

Spolupracujeme s operačními centry v Argentině, Chile, Brazílii, Peru, Španělsku a Spojených státech. To je důvod, proč vám můžeme nabídnout efektivní a rychlé řešení, pokud se vyskytne i mimořádná situace.

Na stránkách TheTravelInsurers.com vás o to požádáme, abyste nám důvěřovali a budeme vás chránit kdekoli a kdykoli!