Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Nové bezpečnostní a bezpečnostní opatření pro plavby

Cestující jsou neustále vystaveni různým rizikům. A samozřejmě, když cestují po moři, nejsou od nich osvobozeni. To je důvod, proč budeme hovořit o nových bezpečnostních a bezpečnostních opatřeních pro plavby.

Nejprve je třeba poznamenat, že podle informací zveřejněných v USA Today, "navzdory některým významným incidentům (...) jsou cestující bezpečnější na plavbě než na zemi , jelikož většina výletních linek je mimořádně dlouhá, aby dodržovala bezpečnostní postupy a všechny jsou předmětem k přísným předpisům ".

Takže - v případě, že jste zvědaví - ano, je naprosto bezpečné cestovat na plavbu . Nicméně, jelikož je vždy lepší zabránit, pokračujte v čtení, abyste zjistili:

Jaké jsou nová bezpečnostní a bezpečnostní opatření pro plavby?

  • Okamžitě po nástupu na loď najděte mapu lodi . Bude užitečné se zaměřit na místa, která můžete navštívit, a na aktivity, které můžete udělat. Doporučujeme také seznámit se s umístěním bezpečnostních a zdravotních stanic a také s místem, kde jsou uloženy nouzové čluny.
  • Upozorněte na plavčíka, pokud si myslíte, že se na palubě děje zvláštní situace nebo pokud věříte, že něco není nebezpečné .
  • Pečlivě poslouchejte všechny indikace uváděné během bezpečnostního cvičení , což je preventivní nástroj, který pomáhá cestujícím pochopit vše, co potřebují udělat v případě nouze nebo evakuace.
  • Zjistěte, kde je váš záchranný vest . To je často uloženo ve vašem pokoji, obvykle v šatníku nebo v zásuvce. Doporučuje se to vyzkoušet, jen abyste se ujistili, že se vám to hodí, pokud ne, nechte toho plavčíka to vědět a požádejte ho, aby vám našel novou.
  • Snažte se neublížit. Cestující na plavbu jsou často omezeni na určená místa, což znamená, že se nemoci mohou snadno šířit. Abyste se jí vyhnuli, pravidelně si umyjte ruce nebo alespoň po dotyku běžných předmětů.

To jsou některé z nových bezpečnostních a bezpečnostních opatření pro plavby. Nechte je všechny počítat při cestování po moři. Nezapomeňte si s námi zakoupit cestovní pojištění plavby , abyste mohli být skutečně chráněni kdekoli a kdykoli!