Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Dobrodružné a sportovní cestovní pojištění

adventure & sports travel insurance

Existuje tolik plánů cestovního pojištění jako typy cest, takže pokud se při příštím výletu chystáte vytřepat svou rutinu a trénovat své tělo, doporučujeme, abyste zde získali dobrodružství a pojištění pro sport, které vás udrží v bezpečí.

V předchozím odstavci jsme hovořili o cestujících, kteří například - během zimních prázdnin půjdou lyžovat , ale nemusí denně dělat sporty, takže jsou jen turisty, kteří se během své dovolené chtějí vyžívat .

A to je jedno konkrétní pojištění pro dobrodružství a sportovní cestovní pojištění . Ale nezklamejte, pokud jste profesionální sportovec, který se bude účastnit významné soutěže v zahraničí, protože jsme také pro Vás měli právo pojištění!

Jak mohu vybrat politiku, která vyhovuje mým potřebám?

Na stránkách TheTravelInsurers.com najdete tři různé a zcela užitečné nástroje, které vám pomohou vybrat si dokonalé cestovní pojištění .

Prvním z nich je formulář nabídky, který najdete v horní části této webové stránky. Vyplňte všechny důležité informace o cestě, jako jsou místa původu a místa určení, data odjezdu a návratu, váš věk a - v tomto případě především - váš typ cesty.

Po vyplnění všech políček klikněte na tlačítko "Odpovědět". Ihned, seznam všech dobrovolných a sportovních pojištění, které odpovídají vašim kritériím vyhledávání, se objeví přímo od vás.

Vyberte ty, které se vám líbí, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje . To vám umožní vidět ve sloupcích všechny obrysy a rozsahy vybraných plánů. Stejně tak bude mnohem jednodušší si vybrat své cestovní pojištění! Nakonec si je zakoupit online prostřednictvím našeho zabezpečeného nákupního systému .

Nezapomeňte, že nezáleží na tom, jestli chcete lyžovat, plavat, šplhat, hrát baseball, basketbal nebo jakýkoli jiný sport, garantujeme vám, že s námi budete mít k dispozici potřebnou politiku.

Takže důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit naší dobrodružnou a sportovní cestovní pojištění! Prostě nebudete litovat!

Také číst | Pojištění sportovních potřeb