Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Extrémní sportovní cestovní pojištění

Při cestě do zahraničí se doporučuje, abyste si s sebou vzali cestovní pojištění, ale je to nezbytné, pokud budete také trénovat extrémní sporty. Pokud je to váš případ, lepší citovat, porovnat a koupit - v tomto případě - cestovní pojištění extrémních sportů, které potřebujete!

Na naší webové stránce nabízíme přibližně 450 plánů , které spravuje více než 20 světových předních pojišťoven . Proto jsme zaručili, že zde najdete dokonalou ochranu pro vaši cestu.

Všechny plány, které nabízíme, jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám každého cestujícího, takže pokud budete trénovat rozhodný extrémní sport, jistě najdete - podle TheTravelInsurers.com - politiku specificky navrženou pro tuto záležitost .

Jak mohu vědět, které pojištění mám koupit?

Abychom vám pomohli při výběru vašeho dokonalého cestovního pojištění pro extrémní sporty , připravili jsme Vám dva online nástroje, abyste mohli porovnávat různé plány současně .

Chcete-li je použít, vyplňte formulář nabídky, který najdete nahoře na stejné stránce, s příslušnými informacemi o vaší cestě, jako jsou datum odjezdu a návratu, místa původu a místa určení, věk a druh cesty, udělat.

Po vyplnění všech prázdných políček klikněte na tlačítko "Citovat nyní". Okamžitě se na obrazovce zobrazí seznam všech dostupných plánů . Podívejte se na ně a vyberte ty, které se vám líbí nejvíce, srovnejte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje, abyste viděli pokrytí a rozsahy každého z nich.

Tímto způsobem vám bude mnohem jednodušší vybrat si dokonalou politiku .

Toto pojištění zahrnuje jakýkoliv druh sportu?

Ano, naše plány mohou být přizpůsobeny tak, aby dokonale vyhovovaly vašim potřebám podle sportu, který budete absolvovat v zahraničí. Jen nám řekněte, který z nich je, a za pomoci našich spojeneckých pojišťoven navrhneme pro vás dokonalý plán.

Důvěřujte v nás a nechte nás chránit pomocí našeho extrémního sportovního cestovního pojištění během vašeho dobrodružství mimo domov! Bude to nejlepší z vašich rozhodnutí!