Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní pojištění s již existujícími podmínkami

Myšlenka nabízet plány cestovního pojištění je schopna chránit všechny druhy cestujících. Proto se mezi pojmy, které zde najdete, můžeme jmenovat: cestovní pojištění s již existujícími podmínkami.

V případě, že nevíte, co to je, řekneme vám právě teď: Je to cestovní pojistná smlouva speciálně navržená pro ty cestující s předchozí historií chronických onemocnění .

Většina politik nezahrnuje toto pokrytí, proto doporučujeme cestujícím koupit toto konkrétní pojištění, pokud mají nějaký zvláštní stav, který vyžaduje neustálé zdravotní péče .

Jak mohu koupit cestovní pojištění s již existujícími podmínkami?

Chcete-li získat tento plán ochrany, stačí, abyste postupovali podle následujících tří kroků:

  • Citace: Vyplňte formulář nabídky, který najdete nahoře na stejné webové stránce, s příslušnými informacemi o cestě, kterou uděláte. Po vyplnění všech políček klikněte na tlačítko "Citovat nyní".

  • Srovnejte: Jakmile je krok číslo jedna dokončen, zobrazí se seznam všech plánů, které vyhovují vašim potřebám . Vyberte ty, které se vám líbí nejvíce, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje . Tímto způsobem budete moci vidět pokrytí a rozsahy každého z nich.

  • Koupit: V tomto okamžiku byste měli vědět, který plán je pro vás nejlepší. Pokud ano, pak ji koupit online, s platební metodou dle vašich preferencí! Tato zásada bude zaslána na váš e-mail a bude připravena k použití!

Které nemoci jsou kryty tímto pojištěním?

Mezi nemoci, na něž se vztahuje tato politika , patří: rakovina, hypertenze, glaukom, srdeční choroby, arytmie, cerebrovaskulární onemocnění, demence, epilepsie, astma, HIV, leukémie, anémie.

Takže pokud máte některý z těchto podmínek, než se dostanete do letadla, zakoupit zde - na stránkách TheTravelInsurers.com - cestovní pojištění s již existujícími podmínkami, které potřebujete! Bude to vaše nejlepší rozhodnutí!