Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Zahraniční cestovní pojištění

Pokaždé, když do zahraničí odchází více lidí z mnoha důvodů, jako je cestování za prostým potěšením, studium nebo dokonce práce. Ale bez ohledu na to, jaké jsou vaše cestovní důvody, měli byste vždy počítat se zahraničním cestovním pojištěním, abyste byli kdykoli a kdekoli chráněni.

Existuje mnoho turistických destinací po celém světě, ale dvě z nejvíce obyčejných oblastí jsou Karibské moře a Evropa. Konkrétně v tomto posledním případě je povinná pojistka, pokud chcete navštívit některou z 26 zemí, které patří do schengenského prostoru .

V takovém případě je nutné, abyste před odjezdem z vašeho rodného města najímali cestovní pojištění . Ale zda je to striktní požadavek či nikoliv, naše doporučení je, že kdykoli půjdete do zahraničí, uděláte to s mezinárodním pojištěním pokrývajícím záda .

Nejde o to, že by se věci mohly pokazit, ale o opatrnosti, protože nikdy nevíme, co se může stát, když jsme mimo domov. Kromě toho mějte na paměti, že i nejjednodušší lékařská konzultace může být v zahraničí poměrně drahá.

Abyste nepřekročili peníze a nepřekročili svůj rozpočet, najděte vždy před zahájením cesty do zahraničí plán ochrany .

Co pokrývá zahraniční cestovní pojištění?

Nejjednodušší plán vám může poskytnout lékařskou pomoc v celkové výši 10 000 amerických dolarů. To vás pokryje v případě nemoci nebo nehody během cesty.

Většina plánů ochrany zahrnuje také náhradu ztráty zavazadel, nouzovou stomatologickou službu, výdaje na léky a hospitalizaci, repatriaci smrtelných zbytků, právní pomoc, bezplatnou pomoc při cestování a pomoc při ztrátě osobních dokladů nebo jiných předmětů.

Jak můžete vidět, se zahraničním cestovním pojištěním budete chránit všude, kam jdete! Proto Vás zveme, abyste citovali, porovnávali a kupovali zásady, které potřebujete na TheTravelInsurers.com! Jsme si jisti, že nebudete litovat!