Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Mezinárodní věci a pojištění IT

international belongings insurance

Víte, víc než kdokoli, jak důležité jsou vaše osobní věci, takže když cestujete do zahraničí, neohrožujte je a než se dostanete do letadla, zakoupit si své mezinárodní věci a pojištění IT na adrese TheTravelInsurers.com.

S tímto ochranným plánem můžete zakrýt notebooky až chytré telefony, procházet iPody, tablety a další technologické položky, které můžete mít.

Tyto zásady lze zakoupit samostatně. To znamená, že pravidelné pojistné plány nebudou mít toto pokrytí, pokud se nepožádáte, aby váš cestovní poradce zahrnoval to , co vysoce doporučujeme.

Jak důležité je koupit tyto zásady?

Aby bylo toto pojištění téměř stejně důležité jako pojištění cestovního pojištění ; protože víme jistě, že nechcete ztratit žádné důležité věci nebo technologické předměty .

Všimněte si, že během cesty z domova se může stát něco. Kromě toho, v přeplněných městech, jako je Londýn, Řím a New York, mnoho kapesníků pracuje v blízkosti turistických oblastí, což znamená, že byste mohli riskovat, že ztratíte některý z vašich osobních předmětů.

Co mezinárodní věci a pojištění IT dělají, je vám kompenzovat, pokud se vám situace, jak je uvedeno výše, stane vám. Tímto způsobem budete moci své položky znovu zakoupit bez nutnosti vynaložit více peněz.

Jak mohu získat tato pravidla?

Chcete-li koupit toto pojištění, musíte pouze provést následující kroky:

  • Citace: Vyplňte formulář, který naleznete v horní části této webové stránky s informacemi o vaší cestě, jako jsou data odjezdu a návratu, místa původu a místa určení, váš věk atd.
  • Porovnání: Jakmile dokončíte krok číslo jedna, zobrazí se seznam s plány, které máme pro vás k dispozici. Vyberte si ty, které se vám líbí, a srovnejte je současně pomocí našeho online srovnávacího nástroje.
  • Koupit: Pokud jste již rozhodli, pokračujte v zakoupení plánu vašich preferencí za nejlepší cenu na trhu!

Důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit s našimi mezinárodními věcmi a pojištění IT! Bude to vaše nejlepší rozhodnutí!