Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění notebooků

Všichni si s sebou berou své notebooky, když cestují. Někdy je to proto, že nechtějí být izolováni od světa, jiní proto, že chtějí něco bavit v letadle. Ale bez ohledu na důvod je lepší držet vaše věci v bezpečí s notebookem pojištění!

Tento plán můžete zakoupit, ať už jste výkonný cestující, který uzavírá obchodní smlouvu, studenta, který chodí do zahraničí po celý akademický rok, batůžkáře, který bude blogovat o svých zkušenostech nebo jen turistu, který se chystá několik týdnů některé vzrušující cíle!

Tato politika je určena všem , protože je to doplněk k pravidelnému cestovnímu pojištění. Z tohoto důvodu získáte tento plán a počítáte s komplexní ochranou, která bude jistě velmi užitečná v případě, že dojde k mimořádné nebo nepředvídané události.

Za jakých okolností bude moje pojištění notebooku užitečná?

Všimněte si, že při získání tohoto plánu bude Váš notebook chráněn před :

  • Ztráta.
  • Krádež.
  • Vandalství.
  • Náhodné škody.
  • Oheň.
  • Přírodní katastrofy.
  • Poškození kapaliny atd.

To znamená, že vaše zásady budou užitečné v případě, že váš laptop utrpí některý z výše uvedených škod . Pokud ano, pojistná společnost, kterou jste si najala, nahradí vaše pojištění obvykle do 24 hodin.

Takže pokud se něco stane, prostě pojistiteli zavolejte a společnost vám pomůže s tím, co potřebujete .

Co je to telefonní číslo pojišťovny?

Pokud s námi najmete svůj plán ochrany , několik hodin po zakoupení bude zaslán e-mail se všemi relevantními informacemi o produktu.

Zde naleznete zásady a jejich smluvní podmínky. Přesně na tomto prvním dokumentu najdete telefonní číslo pojistitele . Naši rada je, že vytisknete tuto stránku a vezmete ji s sebou, takže to může být po ruce, pokud ji potřebujete.

V TheTravelInsurers.com jsme vždy hledali nejlepší ochranu, proto důvěřujte nám a získejte pojištění notebooku za nejlepší cenu na trhu!