Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění pro Smartphone

Pokud jste investovali značné množství peněz do svého smartphonu, bude vždy doporučeno získat pojištění smartphonu, plán ochrany, který funguje i v zahraničí v případě, že plánujete cestovat v nejbližší době.

Je nutné zakoupit toto pojištění?

Jak možná víte, získávání pojištění smartphonu není povinné, ale pouze doporučené, zvláště pokud máte tendenci například - ztratit své předměty a osobní předměty s frekvencí.

Pokud se tedy cítíte identifikovaným výše uvedeným popisem, počkejte, než si zakoupíte své zásady, než ztratíte svůj telefon!

Nicméně, pokud si nepoužíváte, abyste ztratili své věci s lehkostí, všimněte si, že je také snadné nechat váš telefon klesnout na podlahu, spadnout do vody, popraskat jeho obrazovku, a tak.

A to je, když výhoda pojištění mobilních telefonů se stává pozoruhodným , jako kdyby se někdo z těchto věcí stalo s vaším telefonem, budete mít zálohu na podporu a bude to pojišťovna, kterou jste najali prostřednictvím nás!

Co toto pojištění kryje?

Tyto zásady vás budou chránit před:

  • Náhodné škody.
  • Zhroutit se.
  • Škody na kapalině.
  • Ztráta.
  • Krádež.
  • Nepovolené hovory.
  • A popraskané obrazovky.

Mějte na paměti, že tento plán můžete získat jako doplněk k vašemu pravidelnému cestovnímu pojištění a takto budete mít komplexní politiku . Nicméně, další výhodou najímání je to, že má celosvětové pokrytí, takže nezáleží na tom, kam půjdete, budete mobilní telefon vždy chráněn .

Navíc, jakmile se vrátíte domů, vaše pojištění smartphonu bude stále platné . Všechny tyto zásady této politiky jsou opravdu skvělý nákup!

Proč nás vybrat?

Na naší webové stránce TheTravelInsurers.com můžete porovnat mezi 450 plány, které spravuje asi 20 nejlepších pojišťoven kolem tohoto slova!

To znamená, že si můžete být jisti, že u nás najdete perfektní plán ochrany pro svůj výlet a gadget!

Takže důvěřujte v nás a postaráme se o vás a vaše věci s naší pojištění smartphonu! Bude to nejlepší z vašich rozhodnutí!