Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění sportovních potřeb

Pokud během Vaší dovolené plánujete nějaký druh sportu a vezmete si s sebou všechny předměty, které potřebujete, doporučujeme vám koupit pojištění sportovního vybavení, protože víme, jak je to cenné.

Mějte na paměti, že tisíce pytlů se každoročně ztratí , někteří z nich se objeví a vrátí se k majitelům v přiměřené době, ale jiní se jednoduše nikdy neobjeví.

Tyto ztráty se vyskytují z mnoha důvodů. Někdy letecká společnost zapomene na záda na předchozím letišti, kdybyste jednal například o let s několika zastávkami, a někteří další, co se stane, je vaše taška - nebo několik položek uvnitř - ukradena.

Protože tyto případy - scénáře bývají časté , možnost nechat vaše věci v bezpečí je získání pojištění sportovního vybavení před datem odjezdu.

Mezi specializované služby zahrnuté v tomto pojistném krytí můžeme pojmenovat:

  • Ztracené vyhledávání zavazadel.
  • Odcizená pomoc při výměně zavazadel.
  • Pomoc při nouzovém převodu hotovosti.
  • Lokátor ATM.
  • Náhrada v případě odcizené / ztrátové zavazadla atd.

Jak mohu koupit toto pojištění?

V TheTravelInsurers.com můžete citovat, porovnávat a kupovat svůj vlastní plán sám . Jediné, co musíte udělat, je vyplnění formuláře, který naleznete v horní části této stránky, porovnání nabídek, které předvedeme a - pokud jste se rozhodli, jakou politiku získáte - koupíte online prostřednictvím naší zabezpečené platby Systém.

Nicméně jiným způsobem, jak si koupit pojištění, je nám zavolat nebo nás kontaktovat prostřednictvím některého z našich komunikačních kanálů . Budete se zúčastnit některý z našich odborných poradců, který vám zodpoví veškeré dotazy a pomůže vám při nákupu dokonalého cestovního pojištění .

Na stránkách TheTravelInsurers.com chceme, abychom vás a vaše věci vždy chránili, aby nám to pomohli, získáte zde pojištění sportovního vybavení, které potřebujete!

Také číst | Dobrodružné a sportovní cestovní pojištění