Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění tabletu

Kdo nemá rád své gadgety? Jsme si docela jisti, že to každý dělá, proto investujeme tolik peněz, které tyto technické objekty kupují! A to je také důvod, proč vám doporučujeme zakoupit pojištění tablety v případě, že cestujete do zahraničí s vaším oblíbeným osobním gadgetem.

Když vlastníme tablet, používáme ji téměř po celou dobu, zvláště když cestujeme , protože dlouhá doba strávená na letadlech, vlacích či autobusech bývá únavná a nudná.

Kromě toho někdy také jeme nebo pijeme, když používáme náš gadget, protože si nevědí, že jídlo nebo nápoj se může rozlévat všude a poškodit ho.

Nicméně, pokud počítáte s pojistnou smlouvou, a to se stane , budete mít možnost mít zcela nový tablet ve vašich rukou, aniž byste museli strávit další cent.

Jak funguje pojištění tabulky?

Po zakoupení vašeho pravidla bude zaslán e-mail do doručené pošty. Zde naleznete Smluvní podmínky pojistného plánu a také telefonní číslo, které byste měli vytočit v případě, že se něco stane .

Toto pojištění můžete použít v případě:

  • Škody na kapalině.
  • Krádež.
  • Náhodné škody.
  • Požár a povodeň.
  • Popraskané obrazovky.

Pokud se tedy některá z výše uvedených věcí vyskytne v tabletu, vezměte telefon a pojďte pojišťovnu . Okamžitě se na váš problém setkají a okamžitě budete moci tabletu opravit, nebo budete mít novou, pokud je poškození nenapravitelná.

Proč si vybrat TheTravelInsurers.com?

Protože na naší webové stránce budete moci porovnat více než 450 plánů , které spravuje přibližně 20 různých pojišťoven. To znamená, že zde určitě najdete přesnou ochranu, kterou hledáte.

Na TheTravelInsurers.com naším cílem je chránit vás a vaše věci, proto vás žádáme, abyste se nám důvěřovali a získali zde pojištění tablet, které potřebujete!