Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění zavazadel

Když cestujete, je důležité nejen chránit, ale také chránit své věci, protože je často velká šance na ztrátu osob během letu a samotného cíle. Proto vám doporučujeme, abyste si zakoupili pojištění zavazadel, takže vaše osobní předměty mohou být vždy bezpečné.

Podívejme se jen na tuto situaci: míříte do Manchesteru z Kalifornie, ale nejprve zastavíte v Londýně, abyste se odtud dostali - letadlo do vašeho konečného cíle.

Jelikož děláte obě lety se stejnou leteckou společností, není třeba vybírat si zavazadla v Londýně, protože bude automaticky přesměrována na letadlo v Manchesteru. Takže prostě odpočíváte a počkejte na letu.

Ale pak, jakmile přijdete do oddělení nároků na zavazadla , při vaší příjezdu se vaše zavazadla ani nedají vidět . Po téměř hodinové čekání zjistíte, že váš kufr nikdy nedorazil na místo určení současně.

Co byste v této situaci udělali?

Pokud si zakoupíte pojištění zavazadel, stačí jen zavolat cestovní pojišťovnu, kterou jste nám pronajal, a informovat je o tom, co se stalo. Budou sledovat vaše zavazadla a poslat je tam, kde jste co nejdříve.

V případě, že se váš kufr nenachází, obdržíte peněžní náhradu za plnou hodnotu vyznačenou ve vašich zásadách . Stejně tak budete moci koupit vše, co potřebujete pro svůj pobyt, aniž byste museli utrácet vlastní peníze.

V jakých situacích budu moci toto pojištění používat?

Budete mít možnost použít tento plán ochrany, pokud vaše zavazadla ztratily, ukradly nebo poškodily během vaší cesty , a to nejen během letu. Vaše věci budou trvale chráněny a dokud se nevrátíte domů.

Budete také hrazeny za léky a oblečení, pokud se vaše zavazadla zpozdí při příjezdu do vašeho cíle.

Jak můžete vidět, mít pojištění zavazadel je skvělou příležitostí k vaší cestě. Chcete-li počítat s tím, vše, co musíte udělat, je citovat, porovnat a koupit u TheTravelInsurers.com!