Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Zrušení pojištění

Pokaždé je ještě běžnější si rezervovat výlet s šesti měsíci předem nebo dokonce rok, protože je levnější, aby si rezervoval s dlouhým očekáváním. Nicméně, stejně jako mnoho věcí, ke kterým může dojít v tomto časovém období, doporučujeme cestujícím pronajmout pojištění storna.

Výhodou nákupu těchto zásad je, že budete mít zálohu v případě, že se nedostavíte na cestu kvůli události vyšší moci. Tímto způsobem neztratíte peníze investované do rezervací a rezervací.

V jakých situacích můžu použít své pojištění storna?

Odpověď na tuto otázku se může lišit od jedné politiky k druhé a od jedné cestovní pojišťovny po druhou . Chcete-li mít přesnou odpověď, přečtěte si prosím Smluvní podmínky pronajatého plánu .

Existují však některé úvahy, které jsou společné všem politikám. To znamená, že ve většině případů budete moci používat vaše pojištění, pokud:

  • Budete neočekávaně nemocní nebo zraněni a lékař, který je držitelem licence, rozhodne, že by se výlet neměl uskutečnit.
  • Nepracující rodinný příslušník je hospitalizován nebo zemřel.
  • Zobrazí se počasí nebo běžné nesouvisející problémy.
  • Neočekávané přírodní katastrofy se stanou doma nebo v místě určení.
  • Máte zákonnou povinnost, jako byste byli vyzváni k výkonu funkce poroty nebo abyste byli svědky u soudu.

Jak mohu koupit mé zásady?

Chcete-li získat svůj plán ochrany , stačí, abyste citovali, porovnávali a kupovali on-line na webu TheTravelInsurers.com .

Nejprve vyplňte formulář nabídky, který naleznete v horní části stejné webové stránky, s příslušnými informacemi o vaší cestě, jako jsou datum odletu a návratu, jakož i místa původu a místa určení.

Pak analyzujte možnosti, které vám předložíme pomocí našeho online srovnávacího nástroje . Jakmile jste se rozhodli, které pojištění si koupíte , zakoupte jej prostřednictvím našeho bezpečného platebního systému . Politika bude zaslána na váš e-mail a bude připravena k použití.

Důvěřujte v TheTravelInsurers.com a dejte nám zájem o naše storno pojištění. Bude to nejlepší z vašich možností!