Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Zrušení výdajů na rezervace hotelů

Cestovatelé se často ptají, zda budou muset zaplatit za výdaje na storno v případě, že se rozhodnou nepoužít hotelovou rezervaci. A pravda je, že odpověď na tento dotaz se může lišit v závislosti na tom, který hotel jste rezervovali.

Na adrese TheTravelInsurers.com vám doporučujeme, abyste si ověřili každý detail v okamžiku rezervace hotelu . Tímto způsobem o tom budete vědět vše, včetně věcí, jako je přihlášení a pokud budete muset zaplatit nabídku v případě, že chcete zrušit rezervaci.

Upozorňujeme, že některé hotely budou vždy účtovat výdaje za zrušení , bez ohledu na to, zda jste o tom včas oznámili nebo ne. Většina hotelů však nebude účtovat ani jednu pennu, pokud rezervaci zrušíte během určité doby .

Obecně platí, že pokud bude zrušení zrušeno méně než 24 hodin před datem vašeho příjezdu, budete muset zaplatit poplatek .

Existuje pojistná smlouva, která mi brání v placení stornovacích nákladů?

Samozřejmě, že je! A dobrou zprávou je, že jste na správném místě! V TheTravelInsurers.com nabízíme více než 450 plánů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

Chcete-li chránit své peníze a vaši inverzi, doporučujeme vám zakoupit storno pojistné smlouvy . Touto cestou - v případě, že se nedostanete na cestu - společnost, kterou jste najali prostřednictvím nás, se postará o všechny náklady, které je třeba udělat .

S těmito zásadami vám také budou uhrazeny veškeré výdaje, které jste udělali při rezervaci předem. To znamená, že budete mít všechny peníze zpět a nebudete ztratit penny!

Jak mohu koupit mé pojištění storna?

Jediné, co musíte udělat, je citovat, porovnávat a nakupovat on-line na naší webové stránce pomocí platební metody, kterou si přejete. Zásady budou odeslány na váš e-mail a budete mít zálohu, kterou potřebujete.

V TheTravelInsurers.com se postaráme o vaše storno náklady na rezervaci hotelu; vše, co musíte udělat, je důvěřovat v nás a nechat nás chránit kdekoliv a kdykoliv!