Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Povinné cestovní pojištění

obligatory travel insurance

Věděli jste, že v některých zemích nebudete mít dovoleno, pokud s vámi nepřijímáte cestovní pojištění? Národy, které vyžadují od cizinců cestovní pojištění, jsou skutečně slavné turistické destinace, abyste lépe věděli, které z nich jsou!

Naštěstí jste přišli na správné místo, v TheTravelInsurers.com jsme odborníci poskytující našim klientům přesně to, co hledají.

Kdy budu potřebovat povinné cestovní pojištění?

Budete-li chtít navštívit - například - některou ze zemí, které tvoří Schengenský prostor , evropské území, které zrušilo své vnitřní hranice, ale posílilo vnější vztahy, budete se muset s vámi chovat.

To znamená, že pokud jste cestovatel cizince, což znamená, že jste se nenarodili v některém z schengenských zemí, budete muset být v souladu se všemi požadavky, které evropské orgány vyžadují .

Jednou z požadavků je požádat cizince, aby si s sebou vzali cestovní pojištění , aby jim umožnil vstup do země, kterou hodlají navštívit.

Je Schengenské území jediným místem, kde budu potřebovat povinné cestovní pojištění?

Samozřejmě ne, poznamenat, že pokud plánujete cestovat na Kubu, budete muset také zakoupit povinné cestovní pojištění , jinak budou mít migrační orgány právo nechat vás dovnitř .

Takže pokud nechcete projít nepohodlnými situacemi, zůstaňte lépe se zákonem a než se dostanete do letadla, zakupte si pojistný plán, který potřebujete - za nejlepší cenu na trhu - pouze na adrese TheTravelInsurers.com .

Jak mohu koupit své cestovní pojištění?

Jediné, co musíte udělat, je citovat svůj plán pomocí formuláře, který najdete v horní části této stránky. Poté porovnejte možnosti, které vám představíme, a nakonec zakoupte pojištění, které hledáte , podle způsobu platby, který si přejete.

Chcete-li cestovat v bezpečí, je snadné, jen důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit naší povinnou cestovní pojištění!