Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Bezpečnostní předpisy pro cestování do Evropy

Plánujete překročit Atlantský oceán v nejbližší době? Pokud je odpověď ano, pak je tento článek pro vás, neboť budeme hovořit o bezpečnostních předpisech, které musíte cestovat do Evropy, které musíte vzít v úvahu.

Nejdůležitější a nejdůležitější je, abyste pochopili, že většina evropských národů je seskupena do tzv. Schengenského prostoru , který odpovídá jednotnému území, kde byly otevřeny všechny jeho vnitřní hranice. To je však výhoda, kterou mohou mít pouze státní příslušníci signatářských zemí.

Mějte na paměti, že pokud cestujete do Evropy ze Spojených států, existují některé povinné dokumenty, které musíte s sebou vzít . Jsou to: váš cestovní pas a cestovní pojištění , protože oba budou požadovány při příjezdu.

Kromě toho se na letišti setkáte se dvěma kontrolními místy . Jeden je určen pro státní příslušníky schengenského prostoru, zatímco druhý je určen pro všechny cizince . Pokud jste americký občan, musíte se dostat do druhého, kde migrační důstojník zkontroluje všechny vaše dokumenty a nechá vám (nebo ne) vstup na území.

Protokoly letounu

Mezi bezpečnostními předpisy pro cestování do Evropy, které je třeba vzít v úvahu, jsou zahrnuty i letové protokoly.

Pro leteckou dopravu do schengenského prostoru platí všechna společná pravidla . To znamená, že ve své příruční zavazadle nemůžete vzít ostré předměty, ani výbušné nebo hořlavé předměty. Pokud nesoute kapaliny, nesmí být větší než 100 ml a musí být uloženy v plastovém sáčku.

V okamžiku, kdy vstoupíte do bezcelní oblasti, musíte projít skenerem a sundat si sako, boty a všechny kovové předměty, které můžete nosit.

Pro další informace vám doporučujeme navštívit webovou stránku konzulátu země, kterou navštívíte, abyste mohli svou cestu poznat každý důležitý detail.

Doufáme, že bezpečnostní předpisy pro cestování do výše zmíněné Evropy mohou být užitečné pro vás. Kromě toho nezapomeňte zakoupit - před datem odjezdu - cestovní pojištění, které vás ochrání !