Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Pojištění pro Evropu

Když se zamyslíme nad Pojišťovacím systémem pro Evropu, připadá nám na naše otázky mnoho otázek: "Proč bych je měl koupit?" Nebo "opravdu potřebuji?" Také je mnoho odpovědí, které vám můžeme odpovědět na všechny tyto dotazy.

Za prvé, můžeme říci, že mít pojistnou smlouvu nám poskytne potřebnou lehkost , protože budeme vědět, že budeme schopni počítat s službami cestovní asistence 24 hodin denně, pokud to potřebujeme.

Pokud najímáme plán ochrany, získáme také výhody jako: okamžitá pomoc v případě nehod nebo nemocí; pokrytí lékařských výdajů, pomoc v případě krádeže, ztráty nebo loupeže; mimo jiné.

Ale kromě těch služeb, které nám ulehčí život, je cestovní pojištění také povinné při cestování do Evropy nebo konkrétněji do jakéhokoli Schengenského národa .

Proč je povinné najímat pojištění pro Evropu?

Protože od roku 1995 všichni zahraniční cestující, kteří hodlají navštívit některou z schengenských zemí, musí s nimi uzavřít pojistnou smlouvu , jinak by jim migrační orgány mohly popřít přístup na území.

Všimněte si, že i když jsou služby zdravotní péče v Evropě zdarma, je to výhoda, kterou mohou mít občané tohoto kontinentu. Takže pokud nemáte evropskou národnost a nepoškozíte se během vaší cesty; budete potřebovat pojištění, abyste dostali lékařskou pomoc .

Takže z tohoto pohledu je to, že politika je nejen povinná, ale také nezbytná , protože s ní budete chráněni před jakoukoli nouzovou situací.

Které země tvoří Schengenský prostor?

Země, které patří do schengenského prostoru, jsou : Německo, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Litvě, Lucembursku, Maltě, Norsku, Polsku, Rumunsku, Portugalsku a Švédsku.

Takže pokud brzy navštívíte některou z těchto zemí, kupte si tady na TheTravelInsurers.com pojištění pro Evropu, které potřebujete! Bude to vaše nejlepší rozhodnutí!