Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Povinné cestovní pojištění

Když cestujeme, nikdy si nemyslíme, že se může objevit něco špatného, ale ve skutečnosti jsme vždy vystaveni nepředvídatelným situacím, zvláště když jsme daleko od domova. Proto se vždy doporučuje zakoupit plán ochrany při cestování. Upozorňujeme však, že k návštěvě některých zemí musíte také získat povinné cestovní pojištění.

 

Možná se divíte, proč. A je to prostě proto, že existují národy, které dávají přednost cestujícím, aby byli připraveni čelit všem nepříjemnostem, kterým mohou projít.

Mezi národy, které vyžadují od cestujících, aby se s nimi poistili povinné pojištění , můžeme jmenovat : všechny země Schengenu a Kubu.

Evropské pravidlo

Většina evropských zemí je součástí něčeho nazvaného schengenským územím , které vzniklo v roce 1985, kdy asi 20 národů podepsalo dohodu o otevření všech vnitřních hranic, ale uzavření všech externích států.

Takto mají občané schengenského prostoru úplnou svobodnou pohyblivost v celé oblasti, ale vstup je omezen na všechny cizince , kteří jsou požádáni, aby splnili řadu požadavků, aby jim umožnil vstup.

A právě jedním z těchto požadavků je povinná cestovní pojistka , která by měla být předložena migračním orgánům v okamžiku příjezdu.

Kubánské pořadí

Nyní, pokud myslíte na to, že půjdete do tropičtější destinace, jako například Kuba, musíte také vzít s povinným cestovním pojištěním .

To je požadavek, aby kubánská vláda žádala nejen všechny cizince, ale i všechny kubánské občany, kteří žijí v jiné zemi.

Mějte také na paměti, že aby pojištění pro Kubu bylo platné, mělo by se vztahovat na: výdaje na lékařskou pomoc, sanitární nebo pohřební repatriaci a právní pomoc za minimální rozsah 10 000 amerických dolarů.

Zatímco v Evropě se vyžaduje, aby pojištění pokrylo stejné výše uvedené tři služby, ale za 30.000 eur nebo více.

Dobrou zprávou je, že jestli půjdete do Evropy nebo do Kuby, zde - na stránkách TheTravelInsurers.com - budete moci zakoupit povinné cestovní pojištění za nejlepší cenu na trhu! Důvěřujte a nechte nás chránit kdykoliv a kdekoliv!