Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Povinné pojištění pro Evropu

Pokud plánujete v blízké době cestovat do evropské země nebo - konkrétněji - do schengenského prostoru, pak musíte v předstihu požádat o povinné pojištění pro Evropu.

Možná se ptáte, proč to nazýváme povinným. Odpovědí je, že od roku 1995 všichni zahraniční cestující potřebují cestovní pojištění migrujícím důstojníkům při příjezdu na schengenské území .

Je tomu tak proto, že od téžeho roku zavedla dohoda - podepsaná přibližně 20 evropskými národy - volný pohyb lidí mezi určenými oblastmi. Existuje však klauzule: je zapotřebí evropské občanství.

A proto jste-li cizincem, který se narodil v Americe, v Asii, Africe nebo Austrálii; pak musí být povolen vstup do schengenského prostoru, je třeba vzít cestovní pojištění s sebou.

Jak mohu koupit povinné pojištění pro Evropu?

První věc, kterou potřebujete vědět, je, že jste přišli na správné místo! Zde na TheTravelInsurers.com budete moci zakoupit dokonalé pojištění pro Evropu za nejlepší cenu na trhu!

Jediné, co musíte udělat, je: citovat , vyplněním formuláře, který naleznete v horní části stejné webové stránky; porovnat různé plány cestovního pojištění pomocí našeho online srovnávacího nástroje; a - nakonec - koupit plán své preference prostřednictvím našeho bezpečného platebního systému.

Jakmile je nákup proveden, bude tato zásada zaslána na váš e-mail a bude více než připravena k použití!

Zahrnuté kryty

Služby zahrnuté v tomto pojištění jsou:

  • Naléhavá návratová opatření.
  • Změna rezervace letu a hotelu.
  • Repatriace smrtelných pozůstatků.
  • Nouzová lékařská evakuace.
  • Lékařská pomoc v případě nemoci nebo úrazu.
  • Naléhavé zprávy relé.
  • Mezi mnoho dalších výhod!

Než budete letět datum přijde, citovat, porovnat a koupit povinné pojištění pro Evropu, která vás bude chránit celou cestu! Bude to vaše nejlepší rozhodnutí!