Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Povinné pojištění pro Kubu

Pokud připravujete svůj vysněný výlet na Kubu, musíte vědět, abyste předešli nechtěným překvapením. Jedním z nich je, že musíte získat povinné cestovní pojištění, takže váš vstup na ostrov může být povolen bez problémů.

Jakmile dorazíte na letiště, budete muset prokázat vaši pojistku kubánským migračním úřadům spolu s dalšími požadovanými doklady, jako je vaše vízum.

Proč je povinné cestovní pojištění pro Kubu?

Od 1. května 2010 platí pravidlo, které ukládá všem cizincům a kubánům, kteří mají bydliště v jiných zemích, povinnost při příjezdu na ostrov vystavovat zdravotní pojištění ; jinak budou muset zaplatit pokutu a koupit povinné pojištění přímo od vlády.

To bude pravděpodobně mnohem dražší než kdybyste si zakoupili svůj plán ochrany od kterékoli cestovní pojišťovny, s nimiž spolupracujeme na TheTravelInsurers.com .

Není to jen povinné, ale také nezbytné

Kuba je velmi atraktivní destinací nejen kvůli překrásným plážím, ale také kvůli své charakteristické politické situaci.

Navíc, i když lék na Kubě je velmi pokročilý a nemocnice poskytují vysoce kvalitní služby; lékařská péče není pro cizince volná, ale velmi drahá .

A právě proto není povinné, ale také nezbytné koupit pojištění pro Kubu . Tímto způsobem, v případě, že se u vás na ostrově dostanete špatně, budou všechny léčebné výdaje zcela pokryty společností, kterou jste najali, a nebudete muset strávit ani extra cent.

Mezi další služby zahrnuté v těchto zásadách patří: pomoc v případě ztráty zavazadel, repatriace smrtelných zbytků, 24hodinová cestovní pomoc, naléhavé zasílání zpráv rodině, mnoho dalších výhod.

Takže teď, když víte všechno, už nečekejte a nezapomeňte, porovnávejte a kupujte - TheTravelInsurers.com - povinné pojištění pro Kubu, které potřebujete!