Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Schengenské cestovní pojištění

Mnoho zemí v Evropě požádá turisty, aby předložily schengenské cestovní pojištění, neboť je to povinný dokument, který požadují všechny národy, které integrují schengenský prostor.

V případě, že se divíte, co je "Schengen", řekneme vám, že je smlouva, která byla poprvé podepsána v roce 1985 s cílem zrušit hranice , takže všichni občané mohou volně pohybovat v zemích, které jsou součástí schengenského území.

Nicméně stejná pravidla se nevztahují na státní příslušníky cizích států. Po vstupu dohody v platnost v roce 1995 začaly evropské migrační orgány požádat všechny turisty, aby s sebou přijaly povinné cestovní pojištění .

Je povinné získat Schengenské cestovní pojištění?

Ano to je. V opačném případě by nemusel být povolen vstup do některé z schengenských zemí. Takže lépe přijměte bezpečnostní opatření a zakupte svůj plán ochrany   pokud plánujete navštívit některou z následujících zemí:

Německo, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Slovensko, Španělsko, Slovinsko, Estonsko, Francie, Finsko, Řecko, Nizozemsko, Maďarsko, Itálie, Island, Lotyšsko, Litva, , Portugalsko a Švédsko.

Specifikace pro Schengenské cestovní pojištění

Evropské úřady také požadují, aby toto cestovní pojištění splňovalo určité požadavky. Ty jsou:

  • Rozsah 30 000 eur nebo více pro lékařskou pomoc v případě nemoci nebo nehody.
  • Právní poradenství se stejným rozsahem.
  • Náklady na sanitární a pohřební repatriaci, také s minimálním pokrytím 30.000 eur.
  • Také jako nákup pouze politiky, kterou spravuje cestovní pojišťovna s přítomností a / nebo uznání v Evropě.

Ale dobrá zpráva je, že najít ochranný plán se všemi těmito vlastnostmi není žádnou těžkou misí , protože zde - v TheTravelInsurers.com - najdete perfektní pojištění pro vaši cestu!

Jediné, co musíte udělat, je citovat, porovnávat a zakoupit - dokonce i teď, pokud chcete - Schengenské cestovní pojištění, které potřebujete, proto důvěřujte v nás a nechte nás chránit kdekoli a kdykoli!