Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Schengenské vízové pojištění

Lidé z některých zemí potřebují vízum pro vstup do schengenského prostoru, takže pokud jste občan z jedné z těchto zemí a potřebujete zpracovat své vízum, budete muset také získat schengenské vízové pojištění.

- Vezměte na vědomí, že americkí občané nevyžadují vízum do Evropy, pokud cestují 90 dní nebo méně.

Pokud však žijete v USA, a pokud podle vašeho státního občanství potřebujete vízum, mezi požadavky, které migrační orgány vyžádáte, abyste předložili v okamžiku jeho zpracování, je tato pojistná smlouva součástí .

Pokud tento dokument nezobrazíte, velvyslanectví nebo konzulát bude mít právo odmítnout vízum, pokud to považují za obezřetné. Takže buďte opatrní a získejte zde - na stránkách TheTravelInsurers.com - váš dokonalý plán ochrany .

Co musím udělat, abych si koupil své Schengenské pojištění víz?

Za prvé, řekněme, že jste na správném místě! Na našem webu budete moci zakoupit cestovní pojištění za nejlepší cenu na trhu!

S námi můžete také porovnávat různé politiky řízené přibližně 20 různými pojišťovnami . Takže je zaručeno, že na stránkách TheTravelInsurers.com najdete plán, který skutečně vyhovuje vašim potřebám .

Chcete-li ji koupit, máte dvě možnosti:

  1. Proveďte celý proces sami: Za tímto účelem jednoduše uveďte své cestovní pojištění pomocí formuláře, který najdete nahoře na této stránce. Pak pomocí našeho jedinečného online srovnávacího nástroje porovnejte možnosti, které vám předložíme a nakonec si koupíte dokonalé pojištění prostřednictvím našeho bezpečného platebního systému a děláte to vše z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

  2. Požádejte o pomoc poradce : V případě, že máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím některého z našich komunikačních kanálů a požádejte o pomoc odborného cestovního poradce. Můžete vyčistit všechny vaše pochybnosti a dokonce koupit, asistované, vaše cestovní pojištění.

V obou případech budete moci provést platbu kreditní kartou, PayPal nebo bankovním převodem. Po provedení nákupu budou vaše zásady zaslány na váš e-mail, který bude připraven k použití!

Na TravelInsurers.com naším cílem je poskytnout vám ochranu, kterou potřebujete, proto důvěřujte v nás a důkladně se o nás postaráme s naší Schengenskou vízovou pojišťovnou!