Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní pojištění přes 70 let

Všichni by měli mít možnost cestovat všude, kam chtějí, bez ohledu na věk, který má osoba. Proto v TheTravelInsurers.com nabízíme našim starším klientům cestovní pojištění přes 70 let, takže se mohou během svého dobrodružství v zahraničí cítit chráněni.

Někdy pojišťovny nechtějí pojistit starší lidi, protože jejich šance na onemocnění jsou mnohem větší. Nicméně, my nejsme tak, protože chceme, aby všichni cestující počítali s ochranou, kterou potřebují, když odcházejí mimo zemi.

Jaké jsou charakteristiky cestovního pojištění přes 70 let?

Prvním a především nejdůležitějším je, že cestovní pojištění pro starší lidi musí zahrnovat služby zdravotní péče o předcházející nemoci, jako je rakovina, hypertenze, cukrovka, srdeční choroby atd.

Je také vynikající, pokud je toto pokrytí dostatečně vysoké, takže pojištěný nebude muset platit cokoliv navíc. Samozřejmě, doporučený politický rozsah bude vždy záviset na tom, kde se osoba jedná.

Cestovní pojištění nad 70 let by mělo zahrnovat také:

  • Nouzová stomatologická služba.
  • Léky.
  • Nouzová lékařská evakuace.
  • Lékařská pomoc při nemoci nebo při nehodě.
  • Hospitalizace.
  • Chirurgie, atd.

Kde a jak mohu tyto zásady?

Chcete-li tento plán koupit, stačí jen citovat, porovnat a koupit! Chcete-li tak učinit, vyplňte formulář, který naleznete v horní části této stránky, s informacemi o vaší cestě, jako je cíl, datum a váš věk.

Jakmile to uděláte, zobrazí se vám seznam všech dostupných plánů . Podívejte se na možnosti, vyberte ty, které se vám líbí nejvíce, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje . To vám umožní vidět úplné pokrytí všech vybraných pojistných podmínek.

Pokud potřebujete pomoc, zavolejte nám a poradce vám vyjasní všechny vaše pochyby. Konečně poté, co jste se rozhodli, jaké pojištění kupujete, proveďte platbu podle způsobu vašeho preference. Tato zásada bude zaslána na váš e-mail a bude připravena k použití.

S TheTravelInsurers.com najděte své dokonalé cestovní pojištění přes 70 let a užijte si každou minutu své cesty, aniž byste se museli starat o něco!