Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Mezinárodní cesty se staršími dospělými

Plánujete provést mezinárodní cestu doprovázenou staršími dospělými? Následně vám doporučujeme zakoupit zde na stránkách TheTravelInsurers.com cestovní pojištění pro vás a vaše společníky.

V případě, že se ptáte, proč děláme tento návrh, poskytneme vám několik důvodů k zakoupení cestovního pojištění při mezinárodních cestách se staršími dospělými osobami :

  • Počítejte s asistenčními službami kdykoli a odkudkoli . Nezáleží na tom, kde jste, nebo kolik času jste, pokud potřebujete pomoci, volejte cestovní pojišťovnu, kterou jste najali prostřednictvím nás, a okamžitě obdržíte pomoc, kterou potřebujete.
  • V případě neočekávaného onemocnění nebo zranění během vaší cesty budete počítat s lékařskou asistencí v nejbližší nemocnici a nebudete muset platit za to, protože vše bude kryto pojistitelem.
  • Pokud ztratíte cestovní pas nebo jiné cestovní doklady , obdržíte pomoc, abyste jej znovu zpracovali z místa, kde jste.
  • Obdržíte peněžní odškodnění v případě ztráty nebo odcizení vaší zavazadla .

A to jsou jen některé ze základních výhod, které obdržíte, pokud si najmete cestovní pojištění . Existuje mnoho dalších! Chcete-li je poznat, stačí citovat, porovnat a koupit v TheTravelInsurers.com!

Jak mohu koupit pojistnou smlouvu?

Chcete-li získat dokonalý plán ochrany , postupujte podle následujících kroků:

  • Citace: Vyplňte formulář nabídky, který naleznete v horní části této webové stránky s relevantními informacemi o vaší cestě, rád data odjezdu a návratu, stejně jako místa původu a místa určení.
  • Srovnejte: Analyzujte možnosti, které vám představíme, pomocí našeho online srovnávacího nástroje.
  • Kupte: Jakmile se rozhodnete o tom, které cestovní pojištění si koupíte , zakoupte jej prostřednictvím našeho zabezpečeného platebního systému. Tato zásada bude zaslána na váš e-mail a bude připravena k použití!

Při mezinárodních cestách se staršími dospělými osobami je nejlepším rozhodnutím koupit cestovní pojištění. Důvěřujte nám a nechte nás chránit vás a vaše společníky!