Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Studijní cestovní pojištění

student travel insurance

Jelikož žijeme v globalizovaném světě, pokaždé více lidí cestuje do zahraničí do práce a / nebo studuje. A to je přesně důvod, proč mezi mnoha plány ochrany, které nabízíme, je součástí cestovního pojištění pro studenty.

Mladí lidé cestují ze zahraničí z různých důvodů a studium je jedním z nich, což vyvolalo potřebu navrhnout konkrétní cestovní pojištění pro studenty . Dobrou zprávou je, že všechny společnosti, s nimiž pracujeme, nabízejí tyto zásady , takže budete mít spoustu možností.

Proč je důležité zakoupit cestovní pojištění?

Za prvé, je důležité, abyste pochopili, že nákup pojistné smlouvy neznamená, že čekáte na špatné věci, je to skutečný opak: zabraňujete tomu, aby se věci dělají špatně.

Řekněme to takto: studujete v zemi, která je velmi vzdálená od vašeho, a protože jste byl tak zaneprázdněn vaším akademickým rozvrhem, vaše zdraví se zhroutí a potřebujete vidět lékaře. Samozřejmě, nevíte, kam jít a ani nemáte dostatek peněz na lékařskou péči.

Bez cestovního pojištění pro studenty budete muset vynaložit z kapesných prostředků, že možná jste měli zájem o další výdaje nebo - dokonce i horší - byste nebyli schopni jít navštívit lékaře vůbec a poškodit vaše zdraví mnohem víc!

Nyní, pokud jste před odjezdem do zahraničí jste najali pojistnou smlouvu, pak nebudete mít co dělat starosti , protože jen s telefonním hovorem vám odborník pomůže ve všem, co potřebujete, a nebudete muset vynaložit ani desetník , což je skvělé!

Jaké jsou zahrnuté kryty?

Nabízení této služby vám umožní počítat s lékařskou asistencí , výdajů na léky a hospitalizaci, naléhavou zprávou, repatriací; 24hodinová asistenční linka, náhrada za ztracenou zavazadla atd.

A právě proto Vás čekáme, abyste už nečekali a na naší webové stránce si zakoupili cestovní pojištění studentů, které potřebujete!