Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní pojištění pro studenty

Tisíce studentů opouštějí své národy každý rok, aby měli akademickou zkušenost mimo naše hranice. Dělají to počítání s cestovním pojištěním pro studenty, které si můžete zakoupit zde na naší webové stránce.

Nezáleží na tom, jak statečný, silný, zdravý nebo mladý; pokud jdete do zahraničí na delší dobu, je třeba vzít cestovní pojištění pro studenty s vámi.

V případě, že se ptáte proč? Pokračujte v čtení, abyste našli odpověď!

Drahé zdravotnické služby

Máte nějakou představu o tom, co se v USA stane jednoduchou návštěvou lékaře? Můžeme vám říci, že je to spousta, protože zdravotní služby nejsou v této zemi zdarma a každá zdravotní péče vás může stát malým majetkem, pokud nemáte vlastní cestovní pojištění pro studenty .

V případě, že jedete do Spojeného království, musíte vědět, že zdravotní služby jsou zdarma, ale pouze pro občany Evropy. Abychom je mohli využít, musíme mít pojištění .

Shrneme-li, že pokud budete studovat v Kanadě, USA, Velké Británii, Austrálii, na Novém Zélandu nebo kdekoli jinde na světě, musíte s sebou vzít cestovní pojištění .

Ochrana za kliku

Chcete-li zakoupit zásady, které potřebujete, stačí citovat (dokonce i teď, pokud chcete) plán ochrany, který potřebujete. Chcete-li tak učinit, použijte formulář, který naleznete v horní části této webové stránky a vyplňte jej se všemi informacemi o vaší cestě, jako je země určení, délka cesty a váš věk.

Pomocí těchto informací provede náš systém automatické vyhledávání a zobrazí vám všechny plány, které vyhovují vašim potřebám . Vyberte ty, které se vám líbí, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje.

To vám umožní udělat správné rozhodnutí, protože budete schopni vidět, jaké kryty má každý plán. Jakmile si nastavíte svou preferenci, zakoupte si online politiku dle vaší volby kreditní kartou, bankovním převodem nebo PayPal.

V TheTravelInsurers.com naším cílem je chránit naše klienty všude, kam jdou. Takže důvěřujte v nás a nechte nás zakrýt našim cestovním pojištěním pro studenty!