Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní pojištění

Už jste někdy předpověděli, zda se dostanete špatně nebo ne? Věříme, že vaše odpověď je negativní. Ale máme pro vás řešení! Přestože nevíme, co vám přinese budoucnost, přesto vám můžeme chránit cestovní zdravotní pojištění.

 

Nezáleží na tom, kam se rozhodnete jít na dovolenou, nebo když najímáte pojistnou smlouvu z naší webové stránky , zaručujeme, že budete mít vždy pomoc, kterou potřebujete v případě, že se budete cítit špatně, když jste v zahraničí.

Mezi mnoha výhodami, které cestující těší, pokud získají cestovní zdravotní pojištění, můžeme jmenovat:

  • Lékařská péče v případě nemoci nebo nehody.
  • Lékařská péče v případě předcházejících onemocnění nebo chronických onemocnění.
  • Urgentní zubní péče.
  • Předepište léky.
  • Repatriace smrtelných pozůstatků.
  • Hotelové náklady na rekonvalescenci.
  • Mezi mnoha dalšími výhodami.

Chcete-li vědět podrobně obálky, které vy, jako pojištěný cestovatel, budete mít po nástupu cestovní zdravotní pojištění , můžete si vytvořit vlastní citace.

Jediné, co musíte udělat, je vyplnění formuláře, který najdete v horní části této stránky, s příslušnými informacemi o vaší cestě, jako jsou země původu a určení, data odjezdu a návratu, váš věk a druh cesty "udělám.

Poté klikněte na tlačítko "Citovat nyní". Na obrazovce se zobrazí seznam všech plánů, které odpovídají informacím, které jste nám poskytli . Podívejte se na to pečlivě a vyberte možnosti, které se vám líbí nejvíce, srovnejte je pomocí našeho srovnávacího nástroje .

Analyzujte alternativy a vyberte si ten, který je pro vás nejlepší. Mějte na paměti: cenu, pokrytí a rozsah. Chcete-li zaplatit, použijte způsob vašeho preference, může to být American Express, Visa, MasterCard nebo dokonce PayPal.

Bezprostředně poté budou vaše zásady zaslány na váš e-mail a budou více než připraveny k použití!

Při cestování vždy počítáme s TheTravelInsurers. S naším cestovním lékařským pojištěním budeme vždy chránit vás a zůstat u vás kdykoliv a kdykoliv!