Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Zrušení cestovního pojištění

cancellation travel insurance

Bez ohledu na to, kam jedete, a ani kdy, je vždy důležité zálohovat cestu (a peníze!) Se zrušením cestovního pojištění. Chcete-li získat vše, co musíte udělat, je citovat, porovnávat a kupovat v TheTravelInsurers.com!

Všimněte si, že toto pojištění bude vaší bezpečnou cestou v případě, že se nedostanete na cestu , což je opravdu dobrá volba, abyste neztratili své peníze.

Jaké jsou plány tohoto plánu?

Úplné pokrytí Vašeho pojištění bude vždy záviset na tom, která společnost jej poskytuje , obecně však bude mít tato politika pokrytí, pokud letecká společnost zruší let bez předchozího upozornění nebo pokud nemůžete vyrazit z hlavních důvodů.

Mezi hlavní příčiny přijaté k využití pokrytí storna můžeme jmenovat:

  • Hospitalizace nebo úmrtí člena rodiny.
  • Nepředvídané přírodní katastrofy doma nebo na místě určení.
  • Náhlá nemoc nebo zranění, které vás brání v cestování, na objednávku autorizovaného specialisty.
  • Zákonná povinnost, stejně jako volání po porotě nebo jako svědek u soudu.
  • Mezi ostatními.

Pokud se vám některá z výše uvedených věcí stane náhodou, získáte plnou náhradu nákladů, které jste udělali při nákupu letenku a rezervování hotelové místnosti.

Jak mohu koupit storno cestovní pojištění?

Chcete-li zakoupit toto cestovní pojištění , jednoduše použijte formulář nabídky, který najdete v horní části této stránky. Vyplňte jej informace o vaší cestě a porovnejte možnosti, které vám předáme.

Konečně vyberte ten, který se vám nejvíce líbí a koupte jej online, a to pomocí platebního postupu podle vašich preferencí.

V případě, že máte nějaké pochybnosti a chcete je vyčistit, zavolejte nám, napište nám email, kontaktujte nás prostřednictvím našeho online chatu nebo dokonce Skype s námi!

V TheTravelInsurers.com naším cílem je poskytnout vám vše, co potřebujete, a to je to, co máme v úmyslu udělat s naším zrušením cestovního pojištění. Víme, že budete spokojeni!

Také číst | Nejčastější dotazy ohledně cestovního pojištění