Osvědčení

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Nikdy bych si nepředstavoval, že budu nakupovat službu na internetu a v této společnosti, ale dostal jsem tu nejlepší pomoc. Od samého začátku jsem cítil, že vědí, co potřebuji, a to mi dali nejlepší rady. Naštěstí jsem nemusel využívat pojištění, ale dostal jsem velmi dobrou cenu a pokrytí překročilo vízové požadavky "

Alejandro, 53. Córdoba.

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

"Cítím se spokojen s radami, které jsem dostal, když jsem o to požádal, od nákupu politiky (jsem měl nějaké omezení a specifické potřeby) až po jeho použití, protože nic ve vašem životě nemůže být více uklidňující než mít pojištění na pokrytí vašich potřeb a těch, které milujeme "

Mercedes, 27. Santiago de Chile.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Chtěli bychom poděkovat této společnosti, že nám poskytla informace o všech možných problémech, s nimiž bychom se mohli setkat během výletu, protože se nám, bohužel, stalo mnoho, ale vy jste se cítili jako doma, když jsme to nejvíce potřebovali, také bychom rádi děkuji vám, protože jsme obdrželi nejlepší pomoc "

Marcos a Julia, 49 a 51. Mexiko DF.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Zpočátku, když jsme začali plánovat cestu s rodinou, jsme požádali o cestovní pojištění v cestovní kanceláři, ale nabídli nám jen jednu možnost. Naštěstí jsme vás najali a to je důvod, proč chceme děkujeme vám, protože vaše pomoc byla špičková.Měli jsme využít pojištění pro malé nepříjemnosti a pomoc překročila naše očekávání.Děkujeme vám "

Martín a Sofía, 36 a 38. Caracas.

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

"Třetí rok jsme plánovali tento výlet společně s mou manželkou a všechno bylo perfektní, od dopravy, kterou jste najali na letišti až po příjezd všech lidí, kteří se na této akci zúčastnili, dokonce i Dr. Franchard"

Santiago a Maria, 29 a 31. Maracaibo

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

"Sedm nocí, které jsme strávili na poloostrově, byly opravdu úžasné a celý výlet byl takový, jako jsme si to přáli před svatbou." Neměli jsme pojištění, ale děkujeme vám za informace a malý dárek. služba"

Mariana a Francisco, 43 a 50. Bogotá.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Moje pětiletá dcera zachytila virus a z toho důvodu musel být naléhavě hospitalizován. Neměli jsme žádné problémy týkající se lékařských výdajů a hospitalizace, předložil jsem doklady o úhradě léků a dostal jsem peníze zpět v mé kreditní kartě Více než se očekávalo "

Juan Pablo, 38. Buenos Aires.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Můžeme vám jen poděkovat za pomoc, kterou jste nám poskytli, když jsme ztratili dokumenty na letišti. Jaká strašná nehoda!"

Sebastián a Jimena, 28 a 26. Quito.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Jsme naprosto spokojeni s tím, že jsme si s vámi počítali při naší poslední cestě do Káhiry. Bylo to poprvé, kdy jsme s vámi zakoupili cestovní pojištění a odtud to budeme dělat vždy, díky za vše, pomoc a pokrytí"

Antonio a Juana, 42 a 45. Valparaíso.

hvězdahvězdahvězdahvězda

"Nemůžeme najít dostatek slov, abychom vyjádřili svůj pocit vděčnosti Díky za to, že jsme změnili názor a koupili to, co jste nám doporučili Děkujeme vám jménem celé skupiny Nejste jen agentem nebo makléřem, garantujete poskytování služeb a "lidskou" pomoc "

Anabela, 39. Medellín.