Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Assist Med

pomoci med banner

Assist Med je cestovní pojišťovna, která se nachází v 208 různých zemích.

Jedna z cestovních kanceláří, která s námi spolupracuje na TheTravelInsurers.com, je Assist Med, celosvětově vedoucí organizace, která poskytuje mezinárodní asistenční služby.

Assist Med zahrnuje cestující ve více než 208 zemích, na pěti kontinentech . To znamená, že téměř všude, kam se rozhodnete jít, budete vždy počítat s ochranou, kterou vám tato společnost nabízí.

Jednou z výhod najímání služeb této organizace je to, že bez ohledu na to, kdy nebo kdykoli nastane vaše nouzová situace, vždy obdržíte pomoc Assist Med, protože jeho nouzové centrum je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu , včetně svátků.

Assist Med je také jednou z nejmladších společností v oboru , ale právě proto se tradičně trasuje pojetí cestovní asistence.

Které zásady poskytuje společnost Assist Med?

Výrobky společnosti Assist Med jsou rozděleny na tři různé čáry : Barvy, Smart Trip a Cruises. Každý z nich má své vlastní produkty a plány, které jsou následující:

  • Colours Line: Plány cestovního pojištění umístěné v této kategorii jsou pojmenovány Black, Blue, Green a Orange. Každý z těchto produktů vyhovuje potřebám každého druhu cestujících, i když je speciálně určen pro mladší.
  • Řada Smart Trip: Tato kategorie obsahuje čtyři různé zásady : ST-30, ST-100, ST-300 a ST-1000. Tyto plány jsou ideální pro časté cestovatele, těhotné ženy a lidi s již existujícími podmínkami.
  • Cruise Line: Plány zahrnuté v tomto řádku jsou Oasis, Ocean a Sea. Jak jej název říká, tato politika byla navržena tak, aby pokrývala ty cestovatele, kteří budou trávit dovolenou uvolněnou na plavbě.

Chcete-li získat některý z plánů cestovního pojištění poskytovaných společností Assist Med, stačí uvést na trh, porovnat a zakoupit zásady, které zde potřebujete, na webu TheTravelInsurers.com! Bude to vaše nejlepší rozhodnutí!