Family Travel Insurance 50% OFF
Slide item 1
Travel Insurance Schengen
Slide item 2
Anual Travel Insurance
Slide item 3
national travel insurance united states
Slide item 4

Cestovní stráž

Travel Guard nabízí 25 let mezinárodní asistenční služby.

Před 25 lety byla Travel Guard založena v Severní Americe s cílem poskytovat asistenční služby mezinárodním cestujícím po celém světě. Dnes je tato společnost jedním z vůdců USA v této oblasti, protože pokrývá více než 6 milionů lidí každý rok.

Podle toho, co lze na své webové stránce přečíst, společnost Travel Guard se specializuje na "poskytování inovativních plánů cestovního pojištění , asistence a záchranných služeb pro miliony cestujících a tisíce firem po celém světě".

Mezi plány obsažené v plánech této společnosti můžeme jmenovat: zrušení výletu, přerušení výletů, zpoždění výletů, lékařské výdaje, ztráty zavazadel a tak dále.

Pomoc 24/7

Jako každá cestovní asistenční společnost, s níž spolupracujeme, poskytuje služby zákazníkům a péči 24 hodin denně po celý rok . To znamená, že bez ohledu na to, kdy nastane vaše nouzová situace, budete vždy pomáhat a získávat pomoc, kterou požadujete.

Servisní střediska této organizace jsou aktivní 24 hodin denně , 7 dní v týdnu , takže při jakémkoli telefonickém hovoru; budete jistě dostávat pozornost, kterou potřebujete. Tato nouzová centra společnosti jsou umístěna v Asii, Evropě a Americe.

Plány, které spravuje Travel Guard

Mezi plány spravované touto pojišťovnou, které si můžete zakoupit zde, můžeme jmenovat:

  • Platina.
  • Zlato.
  • Stříbrný.
  • Základní.
  • Obchodní cestující.
  • Roční plán.
  • Strážce letu.
  • Mezi ostatními.

Chcete-li vědět, která z těchto zásad je pro vás vhodná , jednoduše použijte nástroje, které jsme k dispozici na naší webové stránce, abychom vám pomohli vybrat dokonalý plán ochrany .

Nejprve vytvořte vlastní nabídku vyplňující formulář, který naleznete v horní části této stránky. Pak porovnejte možnosti, které vám předložíme a v neposlední řadě zakoupíte cestovní pojištění podle vašich preferencí.

Cestujte se správnou ochranou, důvěřujte v TheTravelInsurers.com a nechte nás chránit po Travel Guard!