Nástroj pro srovnání cestovních pojištění

Na naší webové stránce TheTravelInsurers.com budete moci analyzovat pojistné smlouvy, které vám nabízíme. Chcete-li to udělat, jednoduše využijte náš nástroj pro srovnávání cestovních pojištění.

Ale než to uděláte, musíte nejprve citovat svůj vlastní plán cestovního pojištění . Chcete-li tak učinit, vyplňte formulář nabídky, který naleznete nahoře na této stránce.

Vyplňte všechna prázdná pole se všemi důležitými informacemi o vaší cestě, jako jsou místa původu a místa určení, data odjezdu a návratu, váš věk, druh cesty, který uděláte, a vy jste e-mailem, abychom se mohli dostat do kontaktu s vámi poté.

Po dokončení všech výše uvedených kroků se na obrazovce zobrazí seznam všech plánů cestovního pojištění, které vyhovují vašim kritériím vyhledávání. Vyberte ty, které se vám líbí nejvíce, a analyzujte jejich pokrytí a oblasti pomocí našeho online srovnávacího nástroje .

Propagace a slevy

Pokud si zakoupíte svůj plán ochrany online, získáte také další slevy 2x1 a slevu 50%. Kromě toho, pokud cestujete s nezletilými osobami, může být pojištěn zdarma, pokud také získáte politiku.

Proč bych měl koupit cestovní pojištění?

Mějte na paměti, že při cestování do zahraničí je nezbytné počítat s cestovním pojištěním nebo cestovní asistenční službou, takže buďte opatrnější a - předem do vašeho data odjezdu - použijte náš online srovnávací nástroj pro výběr cestovního pojištění, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Na naší webové stránce budete moci porovnávat více než 450 politik poskytovaných asi 20 světovými předními cestovními pojišťovnami , takže budete mít k dispozici širokou nabídku. Také je to záruka, že s námi jistě najdete dokonalý plán ochrany pro vaši cestu.

Naším pozváním je, abyste citovali, využili našeho srovnávacího nástroje cestovního pojištění a proto si vybrali perfektní plán ochrany pouze pro Vás: TheTravelInsurers.com.