Služby

Na stránkách TheTravelInsurers.com chceme, aby si naši zákazníci užívali každou sekundu své cesty. Proto nabízíme základní a komplexní cestovní pojištění za nejlepší ceny na trhu, s cílem poskytnout všem cestujícím přesně to, co chtějí a co hledají.

Nejlepší komparátor

Když otevřete naši webovou stránku, první věc, se kterou se setkáte, je naše kotace. Pomáhá vám citovat a porovnávat dokonalé cestovní pojištění .

Vše, co musíte, je vyplnit prázdné políčka s příslušnými informacemi o vaší cestě, jako jsou datum odletu a návratu, místa původu a místa určení, váš věk, druh cesty, kterou uděláte, a e-mailovou adresu. Poté klikněte na tlačítko "Citovat nyní".

Okamžitě se vám zobrazí seznam všech cestovních plánů pojištění, které odpovídají informacím, které jste nám poskytli . Zvolte plány, které se vám nejvíce líbí, a analyzujte je pomocí našeho online srovnávacího nástroje.

To vám umožní současně vidět pokrytí a rozsahy vybraných zásad . To usnadní proces rozhodování. Jakmile víte, které pojištění je pro vás to pravé, kupte si to online za nejlepší cenu na trhu!

V TheTravelInsurers.com si budete moci vybrat mezi více než 450 produkty , které spravuje asi 20 světových lídrů pojišťoven.

Časté dotazy

Máte nějaký dotaz ohledně cestovního pojištění ? Odpovíme to za vás!

V sekci Časté dotazy vymažte všechny vaše pochybnosti. V případě, že vaše otázka není na seznamu, nebojte se! Kontaktujte nás prostřednictvím některého z našich komunikačních kanálů a jeden z našich poradců vám poskytne veškerou potřebnou pomoc.

Zprávy

V TheTravelInsurers.com nechceme jen, abyste cestovali bezpečně, ale také abyste byli informováni o všech relevantních zprávách v terénu. Na našem blogu najdete nejnovější a nejrelevantnější zprávy o cestování a dovolené po celém světě!

Potřebujete pomoc?

Jste v zahraničí, procházíte mimořádnou událostí a nevíte, jak kontaktovat cestovní pojišťovnu, kterou jste najali ? Zavolejte nám a budeme komunikovat s pojistitelem nebo jednoduše hledáte jeho telefonní číslo přímo tady !

Naším cílem je chránit vás kdykoliv a kdekoliv. Důvěřujte v TheTravelInsurers.com a pojďte se o vás postarat během vaší cesty!